« PŘEDCHOZÍ 01 .. 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 .. 142 DALŠÍ »

Mládež v Myštěvsi

FOTOGALERIE

Od 23. do 28. srpna 2015 se pod vedením trenéra pana Pavla Máje uskutečnilo tradiční golfové soustředění mládeže na zámku v Myštěvsi. Celkem se zúčastnilo 25 dětí, 3 trenéři a 1 pomocník pro udržení pořádku.

I ve vedrech která panovala bylo hřiště v relativně dobrém stavu. Denně se chodilo na hřiště a pořádaly soutěže.

Soustředění proběhlo v naprostém pořádku, naše skupina byla personálem zámečku pochválena za chování a udržování pořádku na pokojích. Největší šok měla paní recepční, když kluci po ní chtěli vysavač, neboť rozsypali na pokoji brambůrky a potřebují je uklidit.

Podle hodnocení všech zúčastněných byl letošní tábor mimořádně úspěšný, všem se líbil a už padaly dotazy na příští rok.

Několik fotografií z letošního golfového tábora.

Turnajový měsíc je tady

FOTOGALERIE

Vážené golfistky, vážení golfisté a všichni soutěživí hráči,

nadcházející září je nejvíce turnajově obsazený měsíc tohoto roku na našem hřišti. Začínáme 5.9. Pohárem Líšnice, což je tradiční sportovní turnaj na rány. Následující sobota 12.9. je vyhrazena Podzimnímu Stablefordu a potom už jsou na pořadu Mistrovství našeho klubu. 19. a 20. 9. je mistrovství GKL na rány, které je současně kvalifikací na Mistrovství GKL na jamky, které bude následovat další týden 26. a 27. 9. Posledním turnajem v září bude Tradiční Štiřínský texas.

Zvu Vás k účasti na těchto tradičních turnajích, kde zúročíte svou celoroční golfovou dřinu a talent. Budeme soutěžit o hodnotné pitné ceny a Mistři klubu se mohou těšit na nové dálkoměry od firmy NIKON. Rád bych ve Vás probudil soutěživého golfového ducha, nalákal na domácí kuchyni rodiny Effenbergerů, na pokec s přáteli a užít si golfové hry, neboť další měsíce už může nastat sychravo, plískanice, vichřice, zima a mráz.

Všechny zdraví Zdeněk Polavka

I. liga družstev Mužů a Žen

19. července skončily zápasy v I. lize družstev mužů a žen. GKL má v této soutěži obě družstva. Letošní ročník se hrál systémem tři kola na rány a potom dva dny jamková soutěž o konečné umístění, které určilo jak postupující do Extraligy, tak sestupující do II. ligy.

První dvě kola s hrála 13. - 14. 6. 2015 na velice těžkém hřišti v Kynžvartu. Zde předvedla naše děvčata vynikající výkony a po této části byla na 6. místě. Muži nastoupili bez největší opory, Vávlava Lébla jr.  a skončili na 12. místě.

3. kolo se hrálo 17.7. 2015 v Mladé Boleslavi. Děvčata podala solidní výkon a skončila celkově na 7. místě mimo sestupové pásmo (9. - 12. místo), takže si v klidu mohla užít jamkovou hru v následujících dnech. Muži nastoupili v nejsilnější sestavě která byla k dispozici (Lébl Václav, Kubíček Josef, Lukáš Filip, Hakl Luboš, Polavka Zdeněk, Eisler Karel). Po sečtení výsledků jsme si upevnili poslední 12. místo a šlo se druhý den na jamkovku. Hráli jsme se Starou Boleslaví a prohráli těsným výsledkem 2 : 3. Situace začala býti kritickou, protože další den už se hrálo o jistý sestup a nejisté udržení v soutěži. Hráči ukázali pevné nervy a podařilo se nám porazit Kynžvart 3 : 2. Tímto vítězstvím jsme se umístili na 11. místě a musíme čekat kolik družstev z Extraligy bude sestupovat do naší skupiny. Bohužel, v případě že setoupí dvě družstva, tak automaticky do II. ligy sestupují také dvě družstva. Uvidíme jak se vyvine situace.

Chtěl bych tímto všem hráčům poděkovat, neboť všech pět dnů se hrálo v tropických vedrech, bylo to vysilující, náročné a každý musel vydat ze sebe to nejlepší.

Družstvo žen : Kim Hofmanová - kapitánka, Kateřina Hradečná, Natali Kamberská, Sandra Rakoušová

Družstvo mužů : Josef Kubíček - kapitán, Luboš Hakl, Karel Eisler, Zdeněk Polavka, Albert Zajíček, Jaroslav Spozdil, Václav Lébl. jr., Filip Lukáš